Legnica 112

Legniccy policjanci poszukują zaginionego Patryka Gałęzowskiego

Legniccy policjanci poszukują zaginionego Patryka Gałęzowskiego, który 26 kwietnia 2019 roku wyszedł z domu w Legnicy i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jego cechą szczególną jest znamię w postaci ciemnej plamy na tylnej części szyi i pleców. Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policją.

Funkcjonariusze Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzą poszukiwania za zaginionym 35-letnim Patrykiem Gałęzowskim. Mężczyzna 26 kwietnia 2019 roku wyszedł z domu w Legnicy i do obecnej chwili nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: Wiek z wyglądu ok. 35 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost ok. 176 cm, włosy krótkie ciemny blond, twarz owalna, uszy średnie lekko odstające, oczy brązowe, uzębienie pełne. Cechy szczególne: znamię w postaci ciemnej plamy na tylnej części szyi i pleców

Ubiór: w dniu zaginięcia był ubrany w koszulkę koloru białego, jasne krótkie spodenki, jasne buty sportowe. Posiadał plecak sportowy prawdopodobnie z odzieżą na zmianę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Patryka Gałęzowskiego prosimy kierować do Zespołu Poszukiwań KMP w Legnicy tel.76 876 15 41 (40) lub 112.

Gałęzowski Patryk

Źródło: Policja Legnicka

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button