- REKLAMA -
Legnica 112

Jeden poszukiwany, drugi z narkotykami. Przestępczy duet w rękach policji

Policjanci Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Legnicy zatrzymali dwóch mężczyzn. Jeden z nich okazał się być poszukiwany listem gończym, a drugi posiadał środki odurzające. Poszukiwany 26-latek na dwa lata odsiadki trafił już do zakładu karnego, a jego współtowarzysz odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków.

Funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji z Legnicy pełniąc służbę w patrolu pieszym na terenie Legnicy, podjęli legitymowanie dwóch mężczyzn na ulicy Skwer Pałki. Podczas sprawdzania legniczan w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany do zakładu karnego i odbycia w nim kary 2 lat pozbawienia wolności. Drugi zaś podczas interwencji był bardzo pobudzony i próbował coś ukryć przed funkcjonariuszami.

Policjanci, widząc zachowanie 29-latka, postanowili go przeszukać. W trakcie kontroli mundurowi ujawnili trzy zawiniątka z zawartością białej skrystalizowanej substancji. Ujawnione środki zabezpieczono i przebadano narkotesterem, który wykazał, że jest to metamfetamina – powiedziała podkom. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Mężczyźni zostali zatrzymani i umieszczeni w policyjnym areszcie. 26-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę 2 lat pozbawienia wolności. Natomiast 29-latek odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button