- REKLAMA -
Legnica 112Policja

Amator słodkości ukradł 57 czekolad. Teraz słono za to zapłaci

Policjanci z Wydziału Do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu legnickiej komendy zatrzymali 20-latka, któremu udowodnili kradzież 57 sztuk czekolad w jednym z legnickich marketów. Straty, jakie spowodował wynoszą blisko 700 zł. Podczas pracy z zatrzymanym, policjanci udowodnili mu również szereg innych kradzieży. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę funkcjonariusze z Wydziału Do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy ustalili i zatrzymali 20-letniego mieszkańca Legnicy podejrzewanego o kradzież w jednym z legnickich sklepów. Policjanci udowodnili zatrzymanemu mieszkańcowi Legnicy dokonanie kradzieży 57 sztuk czekolad. Straty, jakie spowodował wynoszą blisko 700 zł.

To nie koniec problemów młodego legniczanina, ponieważ, podczas pracy z zatrzymanym, funkcjonariusze udowodnili mu również dokonanie kradzieży 5 par butów w legnickich sklepach oraz usiłowanie dokonania kradzieży na terenie placu budowy oraz na terenie ogródków działkowych – informuje mł. asp. Anna Tersa z legnickiej policji.

Młody mężczyzna uczynił sobie z przestępstwa kradzieży stałe źródło dochodu. Usłyszał już zarzuty, teraz odpowie przed sądem. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button