- REKLAMA -
KulturaMłodzieżowe Centrum Kultury

Zapisz dziecko na zajęcia w MCK. Rusza rekrutacja na rok 2021/2022

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy rozpoczyna rekrutację na zajęcia na nowy rok szkolny 2021/2022 . Pierwszy etap rozpoczyna się już od 26.05.2021 i trwa do 09.06.2021r.

Placówka dysponuje bardzo bogatą ofertą zajęć pozaszkolnych  dla dzieci i młodzieży. Oferuje zajęcia: plastyczne (ceramika, batik. rysunek, rzeźba, malarstwo, scrapbooking, plastyka ogólna), teatralne, wokalne, nauki gry na gitarze, ukulele i keyboardzie, zajęcia taneczne dla najmłodszych, zajęcia z  tańca towarzyskiego, taniec hip – hop, taniec współczesny, modelarstwo, gimnastyka korekcyjna.

Zajęcia odbywają się w różnych grupach wiekowych i na różnym poziomie zaawansowania.  Przyjmuowane są dzieci od 5 roku życia oraz młodzież uczącą się i studiującą (tylko mieszkańców Legnicy).

Rodzic kandydata zapisuje go na wybrane zajęcia, składając wymagane przez placówkę dokumenty (wniosek)w sekretariacie przy ul. Mickiewicza 3. Dokumenty (wniosek) są do pobrania na stronie internetowej placówki: mck.legnica.eu  w zakładce Rekrutacja 2021/22. Pierwszy etap rekrutacji rozpoczyna się już od 26.05.2021 i trwa do 09.06.2021

Zapraszamy dzieci i młodzież z naszego miasta które chcą rozwijać swoje zainteresowania i  talenty, miło spędzić czas z rówieśnikami i nauczycielami dla których praca jest pasją. Czekamy właśnie na Ciebie  – zachęca MCK.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5


Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button