- REKLAMA -
KulturaPWSZ Legnica

Witelon Music Night. Zaśpiewa aktor Lech Dyblik

Lech Dyblik będzie gościem pierwszego w tym roku akademickim koncertu z cyklu Witelon Music Night. Występ odbędzie się 26 listopada 2019 roku w Domu Studenta PWSZ im. Witelona w Legnicy o godzinie 19:00. Wstęp wolny.

Lech Dyblik jest aktorem teatralnym i filmowym. Na dużym ekranie zadebiutował u Jerzego Gruzy w filmie „Noc poślubna w biały dzień”. Na swoim koncie ma wiele znakomitych, choć drugoplanowych ról, w takich filmach jak „Kroll”, „Ogniem i mieczem”, „Zemsta” i „Wesele”. Jest też aktorem który nie boi się ról w serialach, czego dowodem jest znakomita kreacja w serialu „Świat według Kiepskich”, gdzie odtwarza rolę Badury.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że Lech Dyblik też całkiem nieźle radzi sobie ze śpiewem i grą na gitarze. Szczególnie upodobał sobie śpiewanie po rosyjsku oraz tzw. „piosenki bandyckie”, z którymi odwiedza zakłady karne w całej Polsce. Ma na swoim koncie dwie płyty: „Bandycka dusza” i „Dwa brzegi”.

Teraz legniczanie będą mogli posłuchać Lecha Dyblika. Jego koncert w cyklu Witelon Music Night już 26 listopada 2019 roku w Domu Studenta PWSZ im. Witelona w Legnicy o godzinie 19:00. Wstęp wolny. Polecamy i zapraszamy!

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 2

Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button