- REKLAMA -
Kultura

Urszula Dudziak gościem 17. Spotkania Kobiet

Zapraszamy 26 maja, w dniu Mamy, o godz.18.00, do ogrodu Hotelu Rezydencja na długo oczekiwane przez legniczanki 17. Spotkanie Kobiet. Gościć będziemy wybitną artystkę i kompozytorkę jazzową o światowej sławie, Urszulę Dudziak. Imprezę obejrzymy także w relacji LIVE w mediach społecznościowych miasta.

To będzie nie lada okazja dla miłośników wokalistki, z którą będzie można się spotkać nie tylko za pośrednictwem transmisji LIVE w kanałach społecznościowych Miasta Legnica, ale również podczas samego wydarzenia za okazaniem wejściówki.

Urszula Dudziak uznana jest za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych na świecie. Występowała i nagrywała wspólnie z takimi muzykami jak: Krzysztof Komeda, Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Nina Simone, Sting i wielu innych.  Koncertowała niemalże we wszystkich krajach Europy, Azji i obu Ameryk, w tym w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall oraz podczas Newport Jazz Festival. Można by było wyliczać jej niespotykaną skalę głosu, perfekcyjną intonację oraz unikalną technikę wokalną, ale muzyka, to tylko cześć Urszuli Dudziak. Kobiety, która posiada w sobie niezmierzone pokłady optymizmu, którym obdarza wszystkich dokoła. Może w przypadku kogoś innego zabrzmiałoby to jak frazes, ale wystarczy znaleźć się na chwilę w jej obecności, żeby zrozumieć, że ta energia to prawdziwa super moc. Urszula Dudziak zagrzewa inne kobiety do działania – bez względu na wiek. Pokazuje jak czerpać z życia pełnymi garściami i chwytać każdą chwilę. Gra w tenisa, prowadzi traktor, buduje dom, koncertuje, robi spotkania „Power Speech”, napisała 2 książki „Wyśpiewam Wam Wszystko”  i  „Wyśpiewam Wam Więcej”, jest  youtuberką, która aktywnie prowadzi swojego Vloga.

Podczas spotkania porozmawiamy o najważniejszych i przełomowych momentach w jej życiu, które sprawiły, że stała się silną i pewną swojej wartości kobietą. Dowiemy się skąd wzięła się ta niesamowita pozytywna energia, odwaga w wyrażaniu siebie, umiejętność tworzenia i kreowania życia na swoich warunkach oraz o największych spełnionych marzeniach. Uwierzcie nam na słowo – barwna i nietuzinkowa historia życia Urszuli Dudziak z pewnością zapadnie Wam na długo w pamięci i sercach.

Transmisja LIVE: Facebook /You Tube Miasto Legnica, godz.18.00

Ogród Hotelu Rezydencja, Stefana Okrzei 18

wstęp: wejściówki – konkurs Facebook Miasto Legnica

(w przypadku złej pogody wydarzenie z udziałem publiczności zostanie odwołane)

org. UM Legnica

(źródło: UM Legnica)

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button