Kultura

Spotkanie Kobiet online z… Witoldem Szmańdą – trenerem gwiazd Hollywood

21 listopada o godz. 18.00 odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu “Spotkania Kobiet”. Tym razem bohaterem spotkania będzie Witold Szmańda, trener personalny i zarazem trener fitness gwiazd Hollywood. Ze względu na sytuację epidemiczną, wydarzenie odbędzie się w formie transmisji na kanale Youtube oraz FB.

Witold Szmańda swoją przygodę ze sportem rozpoczął od biegania. W tej dyscyplinie zdobył tytuł Akademickiego Mistrza Polski Juniorów. Jako dziewiętnastolatek wyjechał do Niemiec, by tam kontynuować swoją lekkoatletyczną karierę. Był nawet członkiem niemieckiej kadry. Niestety kontuzja kręgosłupa sprawiła, że musiał porzucić zawodowe uprawianie lekkoatletyki i znaleźć inną ścieżkę kariery.

Zapisał się więc do Szkoły Medycyny Alternatywnej a następnie do College’u Treningu Personalnego i tak zaczęła się jego przygoda w zawodzie osobistego trenera. Po przeniesieniu się do Los Angeles, gdzie mieszkał przez 10 lat, był trenerem takich gwiazd Hollywood jak Keanu Reeves czy Heidi Klum.

Obecnie Witold Szmańda promuje zdrowy styl życia zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. W ramach swojego autorskiego programu DDFS, zajmuje się kluczowymi zagadnieniami, które mają wpływ na nasze zdrowie, wygląd i decydują o samopoczuciu. Jest autorem holistycznego programu DDFS, opartego na połączeniu detoksu, diety, fitnessu i spa, który ma nam pomóc uzyskać równowagę między ciałem a duszą osiągając stan wellness.

Spotkanie online z Witoldem Szmańdą już 21 listopada o godz. 18.00. Będzie to doskonała okazja, by z ekspertem porozmawiać m.in. o zdrowym odżywianiu, osiąganiu własnych celów, czy też o stworzeniu własnego planu na życie. Dodatkowo internauci na bieżąco będą mogli zadawać pytania naszemu gościowi, pisząc je w komentarzach pod transmisją. Po dyskusji natomiast przewidziano koncert Nikoli Wardy z zespołem, która zaśpiewa największe światowe przeboje.

Ale i dla mężczyzn szykuje się niebawem wielka gratka. 12 grudnia panowie mogą się czuć zaproszeni na męskie rozmowy i rockowy koncert. W transmisji na żywo gościem spotkania będzie Marek Piekarczyk – były wokalista zespołu TSA i autor tekstów, z którym porozmawiamy o muzyce, emocjach i wegetarianizmie. Marek Piekarczyk wprawdzie nie zaśpiewa ale dobrego rockowego grania nie zabraknie, gdyż przewidziany jest koncert legnickiego zespołu Anastasis, który wykona m.in. największego przeboje polskiego rocka.

Warto nadmienić że oba wydarzenia organizowane są w ramach w projektu „Zdrowa Legnica” (kampania „Weź zdrowie w swoje ręce”) realizowanego przez Urząd Miasta Legnicy, we współpracy z KGHM POLSKA MIEDŹ SA. Transmisja obu spotkań na żywo na oficjalnych profilach miasta na FB/MiastoLegnica oraz YT/MiastoLegnica.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button