KulturaLegnicka Biblioteka Publiczna

Spotkanie autorskie z pisarką kryminałów Anną Kaczanowską

27 lutego o godzinie 17.00 w siedzibie Biblioteki Publicznej przy ulicy Piastowskiej 22 odbędzie się spotkanie autorką kryminałów, Anną Kaczanowską. Pisarka, znana z takich tytułów jak „Okaleczone” i „Jej sprawa”, zaprosi czytelników do fascynującej podróży przez świat swoich powieści.

Anna Kaczanowska, obdarzona talentem literackim oraz pasją do teatru i Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Od lat zachwyca czytelników swoimi misternie skonstruowanymi fabułami oraz barwnymi postaciami. W trakcie spotkania opowie o inspiracjach twórczych, procesie pisania oraz o swojej przygodzie z literaturą kryminalną.

Niebanalna droga życiowa autorki dodaje blasku jej dziełom literackim. Mieszka we Wrocławiu, miastem, które jest zarówno tłem dla jej powieści, jak i miejscem, w którym odnajduje inspiracje. Choć początkowo wybór kariery zawodowej wydawał się być inny, los sprawił, że Anna Kaczanowska ostatecznie podążyła za swoim marzeniem i stała się pisarką. Jej historia pokazuje, że droga do spełnienia zawodowych pasji może być pełna nieoczekiwanych zwrotów.

image003

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button