KulturaLegnickie Centrum Kultury

“Muzyka jest kobietą”. Nikola Warda zaśpiewa dla legnickiej publiczności

25 czerwca Nikola Warda po raz kolejny za śpiewa dla legnickiej publiczności. Koncert “Muzyka jest kobietą” będzie połączeniem autorskich kompozycji wokalistki oraz największych kobiecych hitów muzyki rozrywkowej. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na realizację teledysku do autorskiego singla Nikoli. Zapraszamy na Dziedziniec Akademii Rycerskiej, początek koncertu o godz. 20.00.

Nikola Warda to młoda wokalistka, która od lat jest związana z wrocławską sceną muzyczną. Twórczyni projektu “Damy Rocka”, z którym z powodzeniem koncertowała przez dwa lata. Uczestniczka programów Mam Talent, Bitwa na Głosy, Must Be The Music, The Voice of Poland i Szansa na Sukces. W 2013 roku wystąpiła na dużej scenie przystanku Woodstock u boku zespołu Farben Lehre, z którym współpracowała przy płycie “Achtung 2012”.

Aktualnie wokalistka pracuje nad swoim autorskim materiałem, aby jeszcze w tym roku podzielić się debiutancką płytą. 23 kwietnia miała miejsce premiera pierwszego singla z klipem. “Zrozumieć” to energiczna pop-rockowa propozycja, stworzona we współpracy z gitarzystą i producentem Jarosławem “Jasiem” Kidawą (Małgorzata Ostrowska, FEEL, KSU), który jest odpowiedzialny za muzykę, mix i mastering. Koncert, który zagramy w Legnicy będzie połączeniem naszego autorskiego materiału z największymi kobiecymi hitami muzyki rozrywkowej.

Większość dochodu z biletów zostanie przeznaczona na sfinansowanie kolejnego teledysku do autorskiego singla. Skład zespołu: Nikola Warda – wokal, Gabrysia Cybuch – chórek, flet poprzeczny, Magdalena Dachowska – gitara basowa, Adam Komorowski – piano, Marcin Gołda – gitara, Robert Dachowski – perkusja, Konrad Możdżeń – perkusjonalia, Jarosław Dąbrowski – saksofon, Łukasz Kłos – trąbka.

25 czerwca, godz. 20.00

Dziedziniec Akademii Rycerskiej

bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (na koncercie) do nabycia w Galerii satyrykon od 10 czerwca

N Warda

(źródło: LCK)

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button