KulturaLegnickie Centrum Kultury

Legnicki finał WOŚP przeniesiony do Akademii Rycerskiej. Zawinił silny wiatr

Uwaga! Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe, czyli zapowiadane na niedzielę silne wiatry, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostaje przeniesiony do Akademii Rycerskiej (wejście od ul. Chojnowskiej). Harmonogram wydarzeń oraz zaplanowana strefa wystawiennicza oraz inne atrakcje pozostają bez zmian – startujemy już o godzinie 13.

 Ze względu na panujące obecnie obostrzenia na imprezę w Akademii Rycerskiej wstęp będą miały wyłącznie osoby mogące okazać przy wejściu aktualny Unijny Certyfikat Covid, zaświadczenie o statusie ozdrowieńca lub dokument potwierdzający negatywny wynik testu wykonanego w ciągu 72 godzin przed rozpoczęciem wydarzenia.

Uczestników 30. Finału WOŚP obowiązywać będzie noszenie maseczki, przestrzeganie dystansu i dezynfekcja rąk. Za zmiany i niedogodności serdecznie przepraszamy – mówi Anna Lemanowicz z Legnickiego Centrum Kultury.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy z różnych powodów nie wezmą udziału w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej. WOŚP-owe emocje przeżywać będzie można także w domowym zaciszu – na YouTubie oraz Facebooku Miasta Legnica oraz na fanpage’u Legnickiego Centrum Kultury dostępny będzie stream pozwalający poczuć orkiestrową atmosferę naszego miasta ludziom w każdym miejscu globu.

Planujemy pięć interesujących wejść na antenę, a pierwsza odsłona transmisji planowana jest już około godziny 14. W trakcie ostatniego łączenia zaprezentujemy między innymi cały koncert Budki Suflera oraz Światełko do nieba – tego po prostu nie można przegapić! Do zobaczenia w niedzielę!

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button