- REKLAMA -
KulturaLegnickie Centrum Kultury

LCK zaprasza na koncert online. Zagrają m. in. Z Dzielni Chłopcy

Legnickie Centrum Kultury i Atrament Records zapraszają na koncert promocyjny nowej płyty zespołu Z Dzielni Chłopcy. Koncert rozpocznie się w sobotę (14.11) o 20.00 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej. Ponieważ wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności, zaplanowano transmisję w internecie.

Album „Blues z mojej dzielnicy” to trzecie wydawnictwo płytowe, które ukazało się w ramach projektu Czerwone Miasto. Na nowym krążku tria muzyków z Zagłębia Miedziowego znalazło się 9 utworów, w tym dwa cover-standardy: „Oni zaraz przyjdą tu” i „Key to the Highway”. Gościnnie z zespołem wystąpią także Janusz „Estep” Wykpis oraz Robert „Lucha” Luchowski.

Warto nadmienić, że zespół Z Dzielni Chłopcy powstał w 2018 roku i tworzą go muzycy, którzy niegdyś występowali w takich zespołach jak Obstawa Prezydenta czy Midnight Blues.

Oprócz zespołu Z Dzielni Chłopcy wystąpią też Nocne Boogie, The Mohers Acoustic i Tadeusz Olchowski. Ze względu na sytuację epidemiczną koncert odbędzie się bez udziału publiczność, ale Legnickie Centrum Kultury zapewni nam transmisję online na swoim kanale w serwisie YouTube.

Zainteresowani kupnem albumu „Blues z mojej dzielnicy” muszą zaczekać na jego premierę. Po niej płyta CD będzie dostępna w Galerii Satyrykon (Rynek 36, Legnica) oraz drogą wysyłkową (zamówienia: bgk@lck.art.pl).

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button