KulturaLegnickie Centrum Kultury

Ferie w mieście. Stwórz film animowany z Legnicką Akademią Filmową

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne. Można je spożytkować np. na tworzeniu filmów animowanych, wspólnie z Legnicką Akademią Filmową i Legnickim Centrum Kultury.

Nie potrafisz animować? W sukurs przyjdą Ci filmy instruktażowe o tym, jak samodzielnie animować. Będą one publikowane w drugim tygodniu ferii, codziennie od 11 do 15 stycznia 2021 o godzinie 10, na kanale YouTube Legnickiego Centrum Kultury. Materiały te pomogą Wam w zdobyciu niezbędnej wiedzy na temat podstaw tworzenia własnych animacji.

Organizatorzy mają nadzieję, że dzięki tym wskazówkom zrealizujecie własny film i przyślecie go do publikacji za pośrednictwem WeTransfera na adres ferie_lafwfa2021@wp.pl. Wasze animacje będą publikować na YouTubie Legnickiej Akademii Filmowej-Warsztatów Filmu Animowanego. Wszyscy autorzy nadesłanych propozycji otrzymają także wydaną z okazji 20-lecia imprezy publikację “I LAF animowany świat” składającą się z książki oraz płyty zawierającej najciekawsze LAF-owskie animacje. 

Tutoriale o tym, jak animować przygotowali dla Was wykładowcy LAF-WFA: Magda Bryll, Piotr Nawrocki i Adam Michałowski. Oglądajcie, animujcie i wysyłajcie filmy na adres: ferie_lafwfa2021@wp.pl (za pośrednictwem WeTransfera). Zgłoszenia przesyłać można do 31 stycznia 2021.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button