- REKLAMA -
Kultura

Dziś wernisaż “AparaTy i My”

28 lutego, o godzinie 18 w Starym Hallu Akademii Rycerskiej (wejście od ulicy Ojców Zbigniewa i Michała) odbędzie się wernisaż projektu “AparaTy i My” realizowanego przez uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w ramach olimpiady “Zwolnieni z Teorii”. Wstęp wolny.

4 i 5 stycznia (piątek i sobota), w Akademii Rycerskiej odbyły się niecodzienne warsztaty “AparaTy i My”. Czyli warsztaty tworzenia papierowych aparatów fotograficznych, które naprawdę robią zdjęcia! Warsztatowa praca nad wspólnym składaniem aparatów (z gotowych szablonów) miała na celu integrację między członkami rodziny, m. in. w relacji wnuczek-dziadek, mama-córka, siostra-brat itp.

Inicjatorami akcji byli uczniowie II LO w Legnicy, którzy realizowali to przedsięwzięcie w ramach ogólnopolskiego projektu społecznego – olimpiady “Zwolnieni z Teorii”. Uczestnicy tego projektu w dwuosobowych grupach własnoręcznie tworzyli papierowe aparaty na kliszę z gotowych szablonów. Warsztatowa praca nad wspólnym składaniem aparatów miała na celu integrację między członkami rodziny, m. in. w relacji wnuczek-dziadek, mama-córka czy siostra-brat.

Teraz przyszedł czas na finałem przedsięwzięcia a będzie nim jest wystawa zdjęć zrobionych przez uczestników podczas spotkań warsztatowych. Wernisaż projektu “AparaTy i My” odbędzie się dziś (28 lutego) o godzinie 18 w Starym Hallu Akademii Rycerskiej (wejście od ulicy Ojców Zbigniewa i Michała). Wstęp wolny.

Źródło: LCK / EGO

 

Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie

Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button