Kultura

20. Spotkanie Kobiet z gościnnym udziałem Aliny Adamowicz

To już dwudzieste spotkanie popularnego cyklu dedykowane legniczankom. Naszym gościem będzie terapeutka, autorka książek – Alina Adamowicz. Co ciekawe, to jej kolejne spotkanie w Legnicy – tym razem jednak na żywo. Adamowicz, była bowiem naszym gościem podczas konferencji popularnonaukowej „Kobiece ścieżki zdrowia” organizowanej w głębokiej pandemii w cyklu online.

– Tym razem, z racji jubileuszowego spotkania, pragniemy, aby panie przyszły na spotkanie ze swoimi partnerami, mężami, przyjaciółmi. Mowa bowiem będzie o relacjach – w związku, w pracy, w rodzinie. Komunikacja to fantastyczny temat do rozmowy z osobą, która codziennie wspiera Polaków w ich troskach – mówi Ewa Szczecińska-Zielińska, dyrektor Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej w Legnicy.

Jak przypomniała, pierwsze spotkanie popularnego cyklu odbyło się w Legnicy w listopadzie 2015 roku. Na wydarzenie przyszło tak wiele osób, że trudno było zorganizować miejsca w dużym obiekcie, jakim jest siedziba Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (dawna Letia). Na kolejne kobiece eventy przychodziły tłumy legniczanek i mieszkanek Zagłębia Miedziowego. Rekordowa frekwencja odnotowana była na spotkaniu z Jolantą Kwaśniewską – przyszło wówczas ponad 650 kobiet. Ponad 500 osób gościło na wydarzeniu z udziałem aktora Kacpra Kuszewskiego.

Na spotkaniach kobiet poruszane są ważne społecznie tematy – zdrowia, relacji, bezpieczeństwa. Gościliśmy m.in. legniczanki Magdę Mołek i Beatę Tadlę, Marię Rotkiel, Waldemara Krzystka, a ostatnio aktorkę Ewę Kasprzyk. Wydarzenia mają charakter motywacyjny i integrujący lokalną społeczność, ale również od lat promujemy na nich kobiece biznesy. Cykl doczekał się też nagród i wyróżnień oraz pokazywany był na ogólnopolskich konferencjach jako dobra praktyka prowadzenia unikatowego sposobu dialogu społecznego.

W najbliższy czwartek Alina Adamowicz zabierze nas w świat dobrych relacji. Na spotkaniu. „Super związek. O relacjach i dobrej komunikacji między ludźmi” – posłuchamy jak tworzyć udany związek. Wydarzenie organizujemy w ramach miejskiego projektu Zdrowa Legnica, przy partnerstwie KGHM Polska Miedź S.A.

Alina Adamowicz to popularna terapeutka kobiet, trenerka pozytywności emocjonalnej oraz doświadczona managerka i certyfikowany coach. Pracuje w nurcie psychologii pozytywnej i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Wykorzystuje sprawdzone metody terapeutyczne oparte na odkryciach nad funkcjonowaniem i neuroplastycznością umysłu.

Specjalizuje się we wsparciu kobiet w najważniejszych obszarach psychiki i rozwoju osobistego m.in. wzmacnianiu poczucia własnej wartości, stawianiu granic, radzeniu sobie z krytyką i rozwoju pozytywności.
Prowadzi najpopularniejszy w Polsce profil terapeutyczny na Instagramie @alka_positive.

Jej emocjonalny i pełen pozytywnej energii styl komunikacji, przez który nawiązuje głęboki kontakt z uczestnikami, pomógł już tysiącom osób poradzić sobie z przeciwnościami i wejść na ścieżkę rozwoju.
Uwaga! Podkreślamy, że tym razem na wydarzenie zapraszamy nie tylko Panie, ale również i Panów. Temat jaki będzie podjęty, jest uniwersalny — tworzenie dobrych i wspierających relacji, dobra komunikacja międzyludzka to podstawa satysfakcjonującego życia.
Wstęp jak zawsze wolny. A z tytułu jubileuszu będzie kilka niespodzianek. Zapraszamy!

Miejsce: hol Letia Business Center, ul.Rycerska 24, Legnica    

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Źródło
UM Legnica
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button