- REKLAMA -
Kultura

19. Spotkania Kobiet z udziałem Ewy Kasprzyk

To będzie na pewno niezapomniane spotkanie pełne pozytywnej energii i kobiecości. 17 marca z legniczankami spotka się Ewa Kasprzyk, aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa.

Ewa Kasprzyk jako aktorka filmowa zadebiutowała w 1985 roku rolą Kwiryny w filmie Barbary Sass “Dziewczęta z Nowolipek” oraz jako Maria w dramacie Jacka Koprowicza “Medium”. Stworzyła szereg wyrazistych komediowych kreacji w filmach Romana Załuskiego; “Kogel-Mogel”(1988), “Galimatias czyli Kogel – Mogel II”(1989) i “Komedia małżeńska”(1993). Na swoim koncie ma wiele znakomitych ról w filmach, serialach i przedstawieniach teatralnych.

Legniczankom Ewa Kasprzyk opowie nie tylko o swojej karierze zawodowej, ale także o tym, dlaczego warto pokochać siebie i jak w życiu być szczęśliwą. Porozmawiamy również o łamaniu stereotypów i braku lęku przed upływającym czasem. Nie zabraknie także tematów damsko – męskich.

Spotkanie Kobiet z Ewą Kasprzyk odbywa się w ramach cyklu kobiecych spotkań dla legniczanek pn. „Obudź w sobie wiosnę”.  Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki do pobrania w Galerii Satyrykon od 9 marca 2022 roku.
WAŻNE! Za nami już 18 spotkań kobiet. Zazwyczaj to przybyłe Panie otrzymywały od nas drobne upominki. Dziś to my prosimy Was o przyniesienie ze sobą kremu do twarzy, kremu do rąk czy też balsamów do ciała, które zostaną następnie przekazane do kobiet z Ukrainy, które w ostatnich dniach zamieszkały w naszym mieście.

Spotkanie Kobiet z Ewą Kasprzyk odbędzie się 17 marca o godz. 18.00  tradycyjnie w budynku Letia Business Center, ul. Rycerska 24.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Źródło
UM Legnica
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button