Kultura

15. Spotkanie Kobiet… z Katarzyną Bosacką

Przed nami 15 już Spotkanie Kobiet, które zaplanowano na 20 listopada (środa) o godz. 17.30. Tym razem gościem wydarzenia będzie Katarzyna Bosacka, propagatorka zdrowego odżywiania, doskonale znana z telewizyjnego programu “Wiem co jem”. 

Znakiem rozpoznawczym Katarzyny Bosackiej jest propagowanie rozsądnego odżywiania i zdrowego stylu życia, nic więc dziwnego że leitmotivem spotkania w Legnicy będzie zdrowie. Tym bardziej, że będzie to jedno z wydarzeń, które organizowane są w ramach kampanii społeczno – edukacyjnej prowadzonej przez Urząd Miasta Legnicy oraz KGHM Polska Miedź SA  pn. „Zdrowie to u nas rodzinne”.

Katarzyna Bosacka w swoich programach analizuje ale i uczy analizować dokładnie składniki poszczególnych produktów, demaskuje tricki jakie serwują nam producenci i edukuje w zakresie praw jakie przysługują konsumentom. Jest autorką wielu programów telewizyjnych (“Wiem co jem”, “Wiem co kupuję”) oraz książek (m. in. “Cena urody”, “Jestem mamą” czy “Salon piękności”.) Obecnie posiada swój własny kanał na YouTubie (EkoBosacka) oraz pełni funkcję szefowej działu urody i zdrowia w “Wysokich Obcasach”.

15. Spotkanie Kobiet z udziałem Katarzyny Bosackiej odbędzie się 20 listopada (środa) o godz. 17.30 do Letia Business Center, ul. Rycerska 24, Wstęp wolny. Zapraszamy!

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 13

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button