EdukacjaPWSZ Legnica

PWSZ zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi 2020

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy organizuje Dzień Otwartych Drzwi, który odbędzie się 2 kwietnia 2020, w godzinach od 9 do 14. Zaproszeni mogą się czuć uczniowie, nauczyciele oraz wszyscy zainteresowani studiowaniem w tej legnickiej uczelni.

W ramach Dnia Otwartych Drzwi będzie można nie tylko zwiedzić uczelnię, ale też szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2020/2021. Oprócz prezentacji kierunków studiów, przewidziano też wykłady popularno-naukowe oraz pokazy. Szczegółowy program wydarzenia opublikujemy wkrótce.

Przypomnijmy, że PWSZ im. Witelona funkcjonuje w Legnicy od 16 czerwca 1998 i obecnie proponuje bogaty wachlarz, atrakcyjnych kierunków studiów I stopnia – licencjackich i inżynierskich, studiów II stopnia – magisterskich, jednolitych studiów magisterskich, kursów i szkoleń. Uzupełnieniem tej oferty jest nowoczesne zaplecze dydaktyczne oraz współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami, w których studenci mogą odbywać praktyki zawodowe.

DOD 2020

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 7

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button