- REKLAMA -
EdukacjaPWSZ Legnica

PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza na X Legnickie Prezentacje Edukacyjne

PWSZ im. Witelona w Legnicy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w dziesiątej edycji Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, które odbędą się 19 lutego 2019 r. w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym PWSZ w Legnicy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W godzinach od 9:00 do 14:00  w budynku przy ul. Sejmowej 5E zaprezentowane zostaną oferty edukacyjne legnickich szkół ponadpodstawowych i szkół wyższych. Można tu będzie uzyskać wszelkich informacji o zasadach rekrutacji w roku 2019 oraz zaopatrzyć się w materiały prezentujące uczelnie i szkoły.

Celem targów jest przybliżenie uczniom szkół dostępnych ofert edukacyjnych wyższych uczelni i szkół ponadpodstawowych oraz możliwości rozwoju osobistego. Tym samym ma to ułatwić młodzieży planowanie kariery zawodowej, by stać się konkurencyjnym na zmieniającym się rynku pracy.

Ponadto pragniemy aby młodzież szkolna dowiedziała się o możliwościach rozwijania własnych zainteresowań – zarówno naukowych, artystycznych jak i sportowych. Jednym z celów X Legnickich Prezentacji Edukacyjnych jest także promocja legnickich szkół ponadpodstawowych i uczelni wyższych z południowo-zachodniej Polski.

X Legnickie Prezentacje Edukacyjne odbywać się będą pod Patronatem JM Rektora PWSZ im. Witelona w Legnicy prof. dra hab. inż. Ryszarda K. Pisarskiego.

Termin potwierdzenia udziału w targach mija 25 stycznia 2019 r.

Osoba odpowiedzialne za sprawy organizacyjne: Przemysław Kulon – (76) 723 23 43, e-mail: kulonp@pwsz.legnica.edu.pl
Źródło:

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button