- REKLAMA -
Collegium WitelonaEdukacja

Collegium Witelona zaprasza 13. Legnickie Prezentacje Edukacyjne

Collegium Witelona Uczelnia Państwowa zaprasza do wzięcia udziału w trzynastej edycji Legnickich Prezentacji Edukacyjnych, które rozpoczną się 16 lutego 2022 r. Termin potwierdzenia udziału w targach mija 22 stycznia 2022 r.

Wydarzenie organizowane jest w bezpiecznej formule on-line i trwać będzie dwa miesiące. Ideą jest przybliżenie uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych dostępnej oferty edukacyjnej oraz możliwości rozwoju osobistego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

XIII Legnickie Prezentacje Edukacyjne to doskonała okazja, by uzyskać informacje o zasadach rekrutacji w roku 2022 oraz zapoznać się z materiałami prezentującymi szkoły i uczelnie w formie elektronicznej. Młodzi ludzie będą mogli poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z wyborem ścieżki edukacyjnej oraz planowaniem swojej kariery zawodowej bez potrzeby wychodzenia z domu.

Na specjalnie utworzonej platformie w ramach strony internetowej www.collegiumwitelona.pl zaprezentowane zostaną oferty edukacyjne legnickich szkół ponadpodstawowych, uczelni wyższych, a także instytucji szkoleniowych. W ramach platformy zostaną udostępnione wykłady popularno-naukowe, prezentacje oraz prelekcje. Wszystkie zamieszczone materiały reklamowe będą dostępne przez dwa miesiące i będzie je można pobrać na swój komputer lub urządzenie mobilne.

Uczniowie, którzy często mają trudności z podjęciem decyzji związanej z dalszą edukacją będą mieli doskonałą okazję poznać wszystkie aspekty związane z rekrutacją do szkół ponadpodstawowych i uczelni wyższych w roku 2022.

XIII Legnickie Prezentacje Edukacyjne odbywać się będą pod honorowym patronatem JM Rektora Collegium Witelona Uczelni Państwowej prof. dra hab. Andrzeja Panasiuka.

Termin potwierdzenia udziału w targach mija 22 stycznia 2022 r. Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać plik tekstowy wraz z linkami i ofertą – np. filmy, prezentacje multimedialne, galerie zdjęciowe, treść wpisu.

Osoba odpowiedzialna za zgłoszenia: Ewa Gut-Foltyńska – (76) 723 23 44, e-mail: ewa.gut@collegiumwitelona.pl

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Źródło
UM Legnica
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button