Aktualności

Zagłosuj na Legnicę w konkursie na najpiękniej oświetlone miasto

Trwa kolejna edycja plebiscytu na najpiękniej oświetlone miasto w Polsce „Świeć z Energą”. Zachęcamy do głosowania na Legnicę, ponieważ w taki sposób po raz kolejny możemy zdobyć sprzęt AGD, który trafi do potrzebujących osób. Nasze miasto siedmiokrotnie zdobywała już pierwsze miejsce na etapie dolnośląskim.

W wojewódzkim etapie plebiscytu na miasta można głosować online do 15 stycznia 2024 r. do godz. 12.00. Każdy może oddać do 10 głosów dziennie, a swoje punkty można przekazać na więcej niż jedną miejscowość. Wystarczy wejść i zarejestrować się na stronie https://gazetawroclawska.pl/swiec-sie-z-energa/pl/2003601 aby bezpłatnie oddać do 10 głosów dziennie. Zmobilizujmy się więc  i zagłosujmy na nasze miasto. To nic nie kosztuje, aby pomóc potrzebującym.

Miasta, które w każdym województwie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają 10 tys. złotych do wykorzystania na energooszczędny sprzęt AGD (taki jak m.in. lodówki, pralki czy zmywarki), który zostanie przekazany na cel charytatywny.

W drugim, finałowym etapie plebiscytu miasta powalczą o tytuł najpiękniej rozświetlonego na święta miasta w Polsce oraz o dodatkowe 40 tysięcy złotych na sprzęt AGD, który również trafi do potrzebujących. Dodatkowo w zwycięskiej miejscowości na wskazanej instytucji społecznej typu dom dziecka zamontowana zostanie instalacja fotowoltaiczna od Energi Obrót.

Harmonogram głosowania

– Głosowanie w pierwszym, wojewódzkim etapie Plebiscytu Miast rozpoczęło się 20.12.2023 r. o godz. 12:00 i potrwa do dnia 15.01.2024 r. do godz. 12:00.
– Do ogólnopolskiego finału Plebiscytu Miast awansuje miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w województwie.
– Głosowanie w ogólnopolskim finale Plebiscytu Miast trwać będzie od 17.01.2024 r. od godz. 12:00 do 30.01.2024 r. do godz. 12:00.
– Wyniki głosowania zostaną ogłoszone w momencie jego zakończenia.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 7

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button