- REKLAMA -
AktualnościInwestycje drogowe

Wyłoniono wykonawcę przebudowy fragmentu ul. Spółdzielczej

Przedsiębiorstwo Drogowe BUD-DRÓG przebuduje ul. Spółdzielczą, na odcinku od ul. Nowodworskiej do ul. Objazdowej. Inwestycja zostanie zrealizowana za kwotę 151.485,90 zł brutto.

W sumie do realizacji tej inwestycji zgłosiły się 3 firmy: Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o z Głogowa, AS ROADS Sp. z o.o. z Legnicy oraz Przedsiębiorstwo Drogowe BUD-DRÓG Sp. z o.o. z Podbrzezia Dolnego. I to właśnie oferta tej ostatniej firmy została uznana za najkorzystniejszą.

W ramach inwestycji sfrezowana zostanie obecna nawierzchnia bitumiczna i betonowa a w jej miejsce wyłożona zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa. Wykonawca ma także zadbać o to, by na czas prac została w tym rejonie wdrożona czasowa organizacja ruchu.

Ulica Spółdzielcza to dość ważna droga, zwłaszcza dla chcących dojechać do pobliskich sklepów wielkopowierzchniowych. Stan nawierzchni tej ulicy od dawna jednak pozostawiał wiele do życzenia, dlatego też jej przebudowa to było jedno z priorytetowych drogowych inwestycji w Legnicy na 2021 rok. Koniec prac zaplanowana na 15 czerwca br.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button