Aktualności

Wszystkich Świętych w Legnicy. Będą zmiany w organizacji ruchu

Coraz bliżej 1 listopada, kiedy to obchodzić będziemy dzień Wszystkich Świętych. Tradycyjnie odwiedzać będziemy cmentarze, w pobliżu których jak zawsze spodziewać się należy zmienionej organizacji ruchu. Nie inaczej będzie i w tym roku.

Zmieniona organizacja ruchu w pobliżu cmentarza komunalnego przy ul. Wrocławskiej będzie obowiązywać 1 listopada w godzinach od 8.00 do 20.00. W ramach tych zmian ul. Wrocławska będzie nieprzejezdna dla kierowców na odcinku od ul. Neptuna do Gwiezdnej. Jak zwykle ten zakaz nie będzie dotyczyć autobusów MPK, taxi, busów, oraz pojazdów zaopatrujących punkty sprzedaży kwiatów i zniczy.

Samochody nie przejadą też al. Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA na odcinku od ul. Wrocławskiej do ul. Kazimierza Wielkiego oraz na ul. Kwiatowej na odcinku od Cmentarnej do al. Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA. Wprowadzony też zostanie ruch jednokierunkowy na ulicach w pobliży cmentarza; na ul. Kazimierza Wielkiego na odcinku od ul. Cmentarnej do ul. Dmowskiego, na ul. Kwiatowej na odcinku od ul. Cmentarnej do ul. Kazimierza Wielkiego, na ul. Brackiej na odcinku od ul. Kazimierza Wielkiego do ul. Cmentarnej a także na samej na ul. Cmentarnej na odcinku od Wrocławskiej do Kazimierza Wielkiego.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button