AktualnościUtrudnienia drogowe

Weekendowe utrudnienia na A4. Uwaga też na S3, wypadek koło Jawora

Uwaga kierowcy. Od dziś do niedzieli (2-4 luty br.) będą odbywać się roboty drogowe na A4 pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie a Pietrzykowice. Prace są związane z montażem bramownicy wraz z tablicami zmiennej treści oraz pozostałym osprzętem (m.in. kamery). Utrudnienia w piątek też na S3 w okolicach Jawora, gdzie przewrócony bus blokuje jezdnię w kierunku Bolkowa.

Prace będą odbywać się w godzinach pomiędzy 8 a 16. Dziś roboty są prowadzone na A4 na jezdni w kierunku Zgorzelca, w sobotę na A4 na jezdni w kierunku Wrocławia. Na czas prowadzenia prac wyłączane z ruchu będą poszczególne pasy ruchu w zależności od postępu prac. Mogą też występować chwilowe wstrzymania ruchu na obu jezdniach jednocześnie. Prosimy kierowców o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu.

Przypomnijmy, że konstrukcja wsporcza bramownicy nad A4 została uszkodzona w czerwcu 2023 r., wskutek zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Film ze zdarzenia znajduje się na Twiterze GDDKiA Wrocław. Film wygląda drastycznie, ale nikt nie odniósł obrażeń. Uszkodzona została jedynie infrastruktura drogowa.

Dziś uważajcie też na drodze ekspresowej S3, w okolicach Jawora. Tuż przed węzłem Jawor Wschód w kierunku na Bolków pojazd typu bus uderzył w bariery energochłonne, wywrócił się na jezdnię i leży w poprzek. Jezdnia jest w tym momencie zablokowana.

[Aktualizacja]

S3 w kierunku Bolkowa już jest przejezdna.

 

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button