Aktualności

W środę protest rolników. Utrudnienia na drogach powiatu legnickiego

W najbliższą środę, 20 marca br. na terenie gminy Legnickie Pole oraz w Legnicy kierowcy powinni być przygotowani na utrudnienia w ruchu związane z kolejnym planowanym protestem rolników i przejazdem ciągników. Zgromadzenie spowoduje ograniczenia w komunikacji na węźle autostrady A-4 z drogą 333 (zjazd Legnica-Jawor) oraz na drodze między Nową Wsią Legnicką a Rondem Bitwy Legnickiej przy ulicy Jaworzyńskiej w Legnicy. Najprawdopodobniej utrudnienia potrwają w godzinach 06.00 do 22.00.

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy informują, że w środę 20 marca br. odbędzie się kolejny planowany protest rolników, który będzie miał wpływ na natężenie ruchu drogowego w szczególności na drodze 333 pomiędzy Nową Wsią Legnicką a Rondem Bitwy Legnickiej prz ulicy Jaworzyńskiej w Legnicy. Utrudnień w ruchu należy spodziewać się także przy Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz na węźle autostrady A-4 z drogą 333 (zjazd Legnica-Jawor). Zgromadzenie rolników zaplanowane jest w godzinach od 6.00 do 22.00.

W szczególności zwracamy się do mieszkańców powiatu legnickiego oraz pracowników LSSE o uwzględnienie tych utrudnień i wcześniejszym zaplanowaniu trasy alternatywnej

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button