AktualnościRada Miasta Legnicy

W poniedziałek XVII sesja Rady Miejskiej Legnicy

W najbliższy poniedziałek, tj. 24 lutego 2020 r. o godz. 10.00, w sali 226 Urzędu Miasta Legnicy odbędzie się XVII sesja Rady Miejskiej Legnicy. Tradycyjnie sesję będzie można obejrzeć w internecie na żywo (tutaj link). 

Podczas poniedziałkowych obrad radni pochylą się m. in. nad sprawozdaniem z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego za rok 2019 oraz nad sprawozdaniem z działalności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Legnicy w 2019 roku.

Porządek obrad:

 1. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
 2. Informacja o pracy Rady w okresie między sesjami.
 3. Raport z działalności Prezydenta Miasta Legnicy.
 4. Sprawozdaniem z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez jednostkę samorządu terytorialnego za rok 2019 – (druk – XVII/1).
 5. Sprawozdanie z działalności Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Legnicy w 2019 roku – (XVII/2).
 6. Sprawozdanie z realizacji programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi i zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Legnica w 2019 r. – (druk – XVII/3.
 7. Projekt uchwały w sprawie przekształcenia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 wchodzącej w skład Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy poprzez zmianę siedziby– (1/XVII).
 8. Projekt uchwały w sprawie przekształcenia Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy poprzez zmianę siedziby – (druk – 2/XVII).
 9. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Legnica w 2020r. – (druk – 3/XVII).
 10. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wydzierżawienie nieruchomości na okres 5 lat w drodze bezprzetargowej (druk – 4/XVII).
 11. Projekt uchwały zmieniający uchwałę w sprawie wyboru składu osobowego Komisji Kapituły i Statutu Rady Miejskiej Legnicy – (druk 5/XVII).
 12. Interpelacje, zapytania i odpowiedzi.
 13. Komunikaty i sprawy różne.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 9

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button