AktualnościDolny Śląsk

W najbliższą sobotę złóż wniosek lub odbierz paszport

Chcesz złożyć wniosek o wydanie paszportu lub odebrać gotowy dokument? W najbliższą sobotę (19 czerwca 2021 r.) w godz. 9:00 – 15:00 Oddział Paszportowy i Obsługi Klienta Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu będzie otwarty dla klientów. Nie obowiązuje rezerwacja wizyty. Dla wszystkich zainteresowanych uruchomionych zostanie 6 stanowisk.

Ważne informacje

  • Wejście do Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego w celu złożenia i odbioru paszportu możliwe jest od strony Odry (Bulwar Marii i Lecha Kaczyńskich).
  • Klient składający wniosek o paszport, musi posiadać ze sobą zdjęcie paszportowe i potwierdzenie dokonanej opłaty paszportowej.
  • Gotowy paszport należy odebrać w tym samym punkcie, w którym składany był wniosek o jego wydanie.
  • Każda osoba, która złożyła wniosek o wydanie paszportu, może zostać powiadomiona sms-em lub e-mailem o gotowym do odbioru dokumencie (przy złożeniu wniosku o paszport należy w oświadczeniu podać swój numer telefonu lub adres e-mail i wyrazić zgodę na przetwarzanie tych danych).
  • Czas oczekiwania na paszport w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu oraz pozostałych punktach to około 2-2,5 tygodnia.

Przypominamy również, że odbiór gotowego paszportu we Wrocławiu, Legnicy i Wałbrzychu możliwy jest bez wcześniejszej rezerwacji terminu, jednak po otrzymaniu informacji (e-mailem lub sms-em), że dokument jest gotowy do odbioru.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button