AktualnościZ życia miasta

W czwartek otwarcie czwartego Lidla w Legnicy

Już 17 października o godzinie 7:00 przy ul. Piłsudskiego 80 otwarty zostanie czwarty sklep sieci Lidl Polska w Legnicy. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

W sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca” – pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”. Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W okresie od czwartku 17 października do niedzieli 27 października wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. W sklepie Lidl w Legnicy znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu.

W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach! Na osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dniu otwarcia, będzie czekał poczęstunek oraz promocje w aplikacji Lidl Plus, a dla najmłodszych – balony. Sklep sieci Lidl w Legnicy ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1100 m 2 . W obiekcie zostały zatrudnione 22 osoby. Placówka będzie czynna od poniedziałku

Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z 70 miejsc parkingowych. „W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i
promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej
placówce w Legnicy” – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate
Communication, Lidl Polska.

W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych oraz energooszczędne oświetlenie LED. Takie rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Przypomnijmy, że Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 32 krajach istnieje około 10.500 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 670.

Lidl przy ul. Piłsudskiego będzie czwartym sklepem tej sieci w Legnicy. Od lat legniczanie mogą robić zakupy w Lidlach przy ul. Chojnowskiej, Moniuszki i Jaworzyńskiej. Sklep będzie czynny od poniedziałku do czwartku od 7:00 do 21:00, w piątek i sobotę od 7:00 do 22:00 a w niedzielę handlową od 09:00 do 18:00.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button