- REKLAMA -
AktualnościFinanse

Uwaga klienci ING. Bank zmienia siedzibę w Legnicy

Legniccy klienci ING Banku Śląskiego, ci obecni i przyszli, muszą się liczyć z pewnymi zmianami. Już 20 kwietnia 2018 r. bank zamyka swój oddział przy ul. Skarbka 2 i przeniesie się do MPointu przy ul. Wrocławskiej.

W dniu zamknięcia siedziby, czyli 20 kwietnia, oddział będzie otwarty krócej, bo tylko do godziny 14.00. Swoje podwoje bank otworzy 24 kwietnia ale już w nowej siedzibie i pod nowym adresem. Od tego dnia ING Bank Śląski w Legnicy mieścić się będzie w apartamentowcu MPoint przy ul. Wrocławskiej 27 (tuż obok Urzędu Skarbowego). Oddział pod nowym adresem będzie czynny od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00.

Budynek gdzie mieściła się dotychczasowa siedziba banku już został wystawiony na sprzedaż a ofertę można obserwować na najważniejszych portalach zajmujących się sprzedażą nieruchomości. W skład oferty sprzedaży wchodzi prawo użytkowania wieczystego dwóch działek wraz z prawem własności posadowionych na tych działkach 3 budynków (funkcja biurowa, usługowa i gospodarcza z garażem) stanowiących odrębną nieruchomość. Nieruchomość o łącznej powierzchni 1 572,85 m² wyceniono na 2 600 000 zł.

nowa siedziba ing legnica
Nowa siedziba ING Banku Śląskiego w Legnicy, MPoint, ul. Wrocławska 27 | Fot. Legnica.NET
Czy ten artykuł okazał się przydatny?
TakNie

Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyDodanych komentarzy: 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button