AktualnościPowiat Legnicki

Strategia dla Powiatu Legnickiego. Wypełnij ankietę

Władze powiatu legnickiego postanowiły wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i zamierzają zaprosić ich do współtworzenia strategii dla naszego powiatu. Można to zrobić wypełniając krótką i zarazem anonimową ankietę, której wypełnienie nie powinno nam zająć więcej jak 5 minut.

– Chcemy uwzględnić potrzeby wszystkich grup społecznych naszego powiatu. Poznać najważniejsze i aktualne zagadnienia, na które możemy mieć bezpośredni wpływ – mówi Starosta Legnicki Adam Babuśka – Zachęcamy do udziału w ankiecie, ponieważ chcemy bliżej poznać Państwa oczekiwania i pomysły.

By ułatwić władzom powiatu legnickiego poznanie naszych problemów i bolączek dnia codziennego, wystarczy wypełnić krótką ankietę. Jest ona anonimowa i podczas jej wypełniania zostaniemy zapytani m. in. o to jak oceniamy stan środowiska naturalnego, poziom bezpieczeństwa czy poziom usług społecznych w naszym powiecie.

W sumie do wypełnienia mamy 30 pytań z gotowymi odpowiedziami do wyboru oraz 4 pytania w których będziemy mogli sami wpisać swoje odpowiedzi. Na wzięcie udziału w ankiecie mamy czas do 6 grudnia. Ankieta w wersji elektronicznej znajduje się pod tym linkiem. Osoby które chcą wziąć udział w ankiecie a nie mają dostępu do internetu, będą mieli do dyspozycji papierowe wersje ankiety, dostępne w urzędach.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 11

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button