Aktualności

Rozpoczęło się szczepienie legnickich policjantów przeciwko COVID-19

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy rozpoczęły się szczepienia funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Wśród policjantów, którzy chcą w ten sposób zminimalizować ryzyko zachorowania i przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 był Komendant Miejski Policji w Legnicy p.o. podinsp. Zbigniew Kopij.

Jako pierwszy szczepionkę przyjął Komendant Miejskiej Policji w Legnicy p.o. podinsp. Zbigniew Kopij, rozpoczynając tym samym proces szczepienia policjantów Naszej jednostki. Szef legnickich stróżów prawa przyznał, że szczepienia są nieodzownym elementem w trakcie trwającej walki z epidemią. To jednocześnie sposób na szybki powrót do normalności. Ważne, aby jak najwięcej funkcjonariuszy poddało się szczepieniu by móc w pełni realizować ustawowe zadania jakimi są ochrona życia i zdrowia obywateli, a także dbałość o ich bezpieczeństwo.

Za przykładem Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy p.o. podinsp. Zbigniewa Kopij szczepionkę przyjęli kolejni policjanci. To funkcjonariusze pełniący funkcje w rożnych pionach i na różnych stanowiskach, w szczególności z tzw. pierwszej linii. Niebawem kolejna grupa funkcjonariuszy otrzyma pierwszą dawkę szczepionki.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button