- REKLAMA -
Aktualności

Raport o stanie miasta za 2021 rok już dostępny

Prezydent Tadeusz Krzakowski zaprezentuje na czerwcowej sesji Rady Miejskiej Raport o stanie miasta Legnicy za 2021 rok. Dokument opublikowany jest na stronie Legnica.eu w zakładce BIP – Prezydent – Raporty Prezydenta Miasta- Raporty o stanie miasta – Raport o stanie miasta za 2021.

https://um.bip.legnica.eu/uml/prezydent/raporty-prezydenta-mia/raporty-prezydenta-mias-1/28820,Raport-o-stanie-Miasta-za-2021-rok.html

Jest to kolejny, już czwarty, raport sporządzany na podstawie artykułu 28aa Ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym. Prezydent co roku do dnia 31 maja przekazuje Radzie Miejskiej raport o stanie miasta, który obejmuje podsumowanie działalności prezydenta w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów, strategii, uchwał rady gminy i budżetu obywatelskiego.

Raport składa się z czterech rozdziałów:

Rozdział I – ma formę sprawozdawczą i raportuje wykonanie zadań realizujących cele operacyjne sformułowane w Strategii Rozwoju Miasta Legnicy 2015-2020 Plus.

Rozdział II – jest syntetycznym zestawieniem realizacji programów, strategii sektorowych oraz wybranych działań realizowanych w 2021 roku.

Rozdział III – opisuje realizację budżetu obywatelskiego.

Rozdział IV – ma formę sprawozdania z realizacji uchwał Rady Miejskiej Legnicy.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Źródło
UM Legnica
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button