- REKLAMA -
Aktualności

Przed nami znowu bardzo wietrzna noc

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, na obszarze Dolnego Śląska, w tym także w powiecie legnickim, spodziewać się dziś można silnego wiatru, który w porywach wiać może z prędkością nawet do 80 km/h.

Meteorolodzy z Biura Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu przewidują wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h, który wiać będzie z południowego zachodu. Ostrzeżenie oznaczone jest jako 1 stopnia i aktualne będzie od godziny 3:00 dnia 21.02.2020 do godziny 10:00 dnia 21.02.2020.

Jak zawsze w takich przypadkach apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Zadbajmy o to, by na parapetach, tarasach i balkonach nie pozostawić przedmiotów, które mogłyby w wyniku silnego wiatru stanowić zagrożenia dla zdrowia i życia naszego lub osób postronnych. Kierowcy natomiast powinni się wystrzegać parkowania w pobliżu drzew, słupów linii energetycznych czy w pobliżu starych budynków, których stan techniczny mógłby stanowić zagrożenie dla zaparkowanego pojazdu.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button