- REKLAMA -
Aktualności

Przebudowa ulicy Pocztowej. Kolejna zmiana w organizacji ruchu

Wykonawca robót informuje, że zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruch w związku realizacją zadania pn.”Przebudowa DK94 w Legnicy ul. Pocztowa i ul. Piastowska”- przebudową ulicy Pocztowej (etap 4).

Na wtorek po południu wykonawca robót planuje wprowadzić czasową organizację ruchu drogowego. Wszystko zależy od warunków atmosferycznych. Prace będą polegać na kontynuacji przebudowy skrzyżowania ul. Pocztowej – ul. Nowej- ul. Piastowskiej – ul. Brama Głogowska.

Przebudowany będzie kolejny fragment ulicy Piastowskiej wraz z pasem w kierunku ul. Nowej oraz druga część jezdni na ulicy Brama Głogowska. Pojazdy będą mogły poruszać się w obu kierunkach po przebudowanym fragmencie ulicy Piastowskiej oraz ulicy Nowej jak w etapie poprzednim. Ponadto dla ruchu pojazdów udostępniona zostanie nowa nawierzchnia na ul. Pocztowej. Ulica Brama Głogowska dalej pozostanie ulicą jednokierunkową w kierunku ul. Leszczyńskiej-objazd do Centrum
z ul. Leszczyńskiej przez ul. Prusa oraz ul. Skłodowskiej-Curie.

Należy pamiętać, o zakazie skrętu w lewo z ul. Piastowskiej w kierunku ul. Brama Głogowska. Zaleca się korzystać z dróg alternatywnych tj. ul. Skłodowskiej-Curie lub ul. Dworcowa. Przejścia dla pieszych będą zlokalizowane jak w etapie poprzednim tj. przez ul. Piastowską oraz ul. Brama Głogowska.

Prosimy o bezpieczną jazdę oraz zwracanie uwagi na zmienioną organizację ruchu.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Źródło:

Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button