- REKLAMA -
Aktualności

Praca dla uchodźców z Ukrainy. Otwarto punkt kontaktowy

Powiatowy Urząd Pracy uruchomił punkt kontaktowy w sprawie pracy dla obywateli Ukrainy.

Adres: Powiatowy Urząd Pracy ul. Andersa 2 w Legnicy,  pokój 7, tel.76/722-52-10, w godz. od 7.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku.

W  związku z aktualną sytuacją, Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy, tworzy Bazę Pracodawców gotowych do zatrudnienia obywateli Ukrainy.

Zainteresowanych pracodawców zapraszamy do przesłania swojej propozycji zatrudnienia poprzez wypełnienie i dostarczenie do tutejszego urzędu:

Zgłoszenia krajowej oferty pracy (online na stronie https://www.praca.gov.pl lub wypełnij zgłoszenie i prześlij je na adres: ukraina@puplegnica.pl

Pamiętaj, aby w uwagach oferty dodać komentarz, że oferta skierowana jest do obywateli Ukrainy. Oferta zostanie przetłumaczona na język ukraiński i przesłana do Centralnej Bazy Ofert Pracy.

Pracodawcy chcący zatrudnić m. in. uchodźców z Ukrainy, mogą także swoje oferty publikować na portalach z ofertami pracy, takimi jak np. https://www.ok-praca.pl.

Przypominamy też, że portal ogłoszeń Legnica.NET utworzył specjalną podstronę “Dla Ukrainy” (https://www.legnica.net/ogloszenia/dla-ukrainy), gdzie można umieszczać ogłoszenia dot. pomocy potrzebnej dla uchodźców z Ukrainy, także z uwzględnieniem ofert pracy).

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button