AktualnościLegnica 112

Pościg, narkotyki i dwóch poszukiwanych listami gończymi

Legniccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych listami gończymi. W miejscu gdzie ukrywali się mężczyźni funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 porcji suszu roślinnego. Zatrzymani mężczyźni trafili już do zakładu karnego. Teraz zza krat będą odpowiadać za kolejne przestępstwa. Za posiadanie narkotyków grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Legnicy przebywa dwóch mężczyzn, ściganych przez wymiar sprawiedliwości.

W piątek 3 listopada r. kilka minut po godzinie 9.00 policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu dokonali zatrzymania poszukiwanego listem gończym 26-latka. Drugi z zatrzymanych mężczyzn, 27-latek próbował uciec z mieszkania przez okno znajdujące się na poddaszu budynku. 27-latek przedostał się na sąsiednią klatkę schodową, po czym wpadł prosto w ręce funkcjonariuszy, którzy zabezpieczali teren budynku.

Zatrzymany 26-letni mężczyzna, poszukiwany był  listem gończym celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności, natomiast 27-latek poszukiwany był przez sąd celem tymczasowego aresztowania.

Poszukiwani mężczyźni to mieszkańcy Legnicy, którzy za swoje czyny będą odpowiadać prosto zza krat. Za posiadanie narkotyków grozić im może kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: legnica.policja.gov.pl

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button