- REKLAMA -
AktualnościLegnica 112

Policja zachęca do korzystania z aplikacji “Kwarantanna domowa”

„Kwarantanna domowa” to aplikacja, która ułatwia przejście obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych. Ta bezpłatna aplikacja umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywasz oraz posiada informacje pomocne w czasie kwarantanny. Dzięki niej mamy szybką komunikację ze służbami oraz dostęp do opieki. Pamiętajmy, że z aplikacji mogą korzystać tylko osoby objęte kwarantanną.

Codziennie policjanci na terenie Legnicy i powiatu legnickiego kontrolują osoby objęte kwarantanną domową. Z dnia na dzień liczba tych osób rośnie. Z uwagi na wiele zadań nałożonych w tych trudnych czasach na policję apelujemy o współpracę i zainstalowanie na swoich telefonach komórkowych aplikacji “kwarantanna domowa”.

Ta aplikacja ma za zadanie skutecznie i sprawnie kontrolować miejsca pobytu osób przebywających na kwarantannie, a jednocześnie wspierać osoby objęte kwarantanną, w tych trudnych dniach. Kwarantanna domowa – to oficjalna, bezpieczna i bezpłatna aplikacja, która ułatwia przejście obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych.

Aplikacja dostępna jest do pobrania na telefony w sklepach Google Play oraz App Store. Szczegółowe informacje o aplikacji oraz odpowiedzi na wiele pytań znajdują się na stronie internetowej Ministerstwa Cyfryzacji.

Pamiętaj, że aplikacja „Kwarantanna domowa” przeznaczona jest tylko dla osób objętych kwarantanną. Jej system połączony jest z bazą numerów telefonów osób, które zostały zobowiązane do przejścia kwarantanny i nie ma możliwości, by korzystały z niej inne osoby.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button