Aktualności

Odwołane imprezy w Legnicy. Mecze przy pustych trybunach

Potwierdziły się nasze przypuszczenia. Najbliższe mecze Miedzi Legnica, ze Stalą Mielec i Legią Warszawa, odbędą się bez udziału publiczności. Na wzór innych miast w Legnicy odwołano też szereg imprez, m. in. organizowanych przez Legnickie Centrum Kultury.

Już wczoraj pisaliśmy o decyzji Polskiego Związku Piłki Nożnej odnośnie meczów w ramach Fortuna 1 Ligi oraz Totolotek Pucharu Polski. Zostaną one rozegrane w planowanych terminach, jednak bez udziału publiczności. Dotyczy to także najbliższych meczów Miedzi ze Stalą Mielec oraz Legią Warszawa. Oczywiście klub zwróci pieniądze tym kibicom, którzy zakupili już bilety na te spotkania. Zwrotu biletów można dokonywać w Strefie Miedzi od 11 do 18 marca 2020 r. (trzeba mieć ze sobą bilet i na miejscu wypełnić protokół zwrotu).

W przypadku biletów zakupionych online zwrotu można dokonać w ww. terminie także w Strefie Miedzi w Galerii Piastów lub mailowo (wysyłając zakupiony bilet w formacie PDF) oraz skan wypełnionego i podpisanego protokołu zwrotu wraz z klauzulą informacyjną (do pobrania tutaj) na adres: biuro@miedzlegnica.eu z dopiskiem w temacie maila: „zwrot biletu”. W przypadku kibiców, którzy mają już wykupione karnety na rundę wiosenną, będzie możliwość starania się o rekompensatę za określoną część rundy rozgrywkowej, jednak dopiero po jej zakończeniu, gdy już będzie wiadomo, ile meczów odbyło się bez udziału publiczności.

Zagrożenie epidemią koronawirusa uderza jednak nie tylko w kibiców piłkarskich. Decyzją Prezydenta Legnicy, Tadeusza Krzakowskiego, do dnia 14 kwietnia br. odwołane zostają WSZYSTKIE koncerty i wydarzenia oraz zajęcia cykliczne w Legnickim Centrum Kultury.
 

Nie odbędą się zaplanowane w najbliższym czasie:

– Wernisaż wystawy Magdaleny Burdzyńskiej “Potwory letnie” (13 marca)
– Strefa de…#144 (20 marca)
– Koncert Dziecięco Młodzieżowej Legnickiej Orkiestry Dętej (21 marca)
– Legnica Blues Day (22 marca)
– Strefa de…#145 (28 marca)
– Misterium muzyczne Totus Tuus (5 kwietnia)
– Spektakl “Syrena” (11 kwietnia)

a także:

– Nauka Tańca Towarzyskiego
– zajęcia Zespołu Pieśni i Tańca “Legnica”
– zajęcia Dziecięco Młodzieżowej Legnickiej Orkiestry Dętej
– zajęcia Studia Baletowego oraz Flamenco
– zajęcia Tai Chi oraz Hatha Jogi
– próby Chóru “Madrygał”
– spotkania Centrum Seniora.

Odwołaniu podlegają również wszelkie inne wydarzenia, które miały odbyć się na terenie Akademii Rycerskiej, organizowane przez podmioty zewnętrzne – agencje koncertowe, impresariaty, organizacje pozarządowe itp. ewentualnych zwrotów biletów dokonywać można w MIEJSCU ICH ZAKUPU. Organizatorzy deklarują jednocześnie, że dołożą wszelkich starań aby wydarzenia te odbyły się w innym terminie.

(Źródło: EGO / Miedź Legnica)

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 12

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button