- REKLAMA -
AktualnościZ życia miasta

Od 27 lipca konsultacje społeczne dotyczące osiedla Bielany

Od 27 lipca rozpoczynamy kolejne konsultacje społeczne w sprawie projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla osiedla Bielany.

Chodzi o teren pomiędzy ulicami Mostową, Zamiejską, Al. Rzeczypospolitej, Bielańską a Wałami Jaworzyńskimi.

Konsultacje prowadzone będą do 2 września 2022 r. w następujących formach:

1) otwartego spotkania z mieszkańcami, które odbędzie się w dniu 4 sierpnia o godz. 17.00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 19 przy

Al. Rzeczypospolitej 129,

2) elektronicznej, na portalu konsultacje.legnica.eu za pomocą „okna dialogowego” umożliwiającego zgłaszanie uwag, (https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/78)

3) zgłaszania uwag mailowo na adres bok@legnica.eu, w tytule wpisując „uwaga do mpzp os. Bielany”,

4) korespondencyjnej –  poprzez pisemne zgłaszane uwag na adres Urzędu Miasta Legnicy,  59-220 Legnica, pl. Słowiański 8.

Wysyłając swoje uwagi i sugestie na temat projektu planu zagospodarowania przestrzennego należy wpisać swoje imię i nazwisko lub nazwę i adres jednostki organizacyjnej, a także wskazać adres i oznaczenie nieruchomości, której uwaga dotyczy. W tym celu można skorzystać z udostępnionego formularza wniosku.

Szczegółowe informacje oraz potrzebne załączniki można uzyskać na portalu konsultacyjnym (https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/78) oraz na stronie BIP (um.bip.legnica.eu) – konsultacje społeczne/Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Źródło
UM Legnica
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button