- REKLAMA -
AktualnościLegnica 112

Miejski Rzecznik Konsumentów spotkał się z seniorami online

W miniony poniedziałek odbyło się kolejne, już trzecie spotkanie senior online . W prelekcji wziął udział Miejski Rzecznik Konsumentów Pan Tomasz Strojek, który omówił m.in. prawa konsumentów, oszustwa dokonywane na szkodę osób starszych oraz przekazał istotne wskazówki jak nie dać się oszukać. Spotkanie odbyło się w godzinach 09.00-09.30 w serwisie YOUTUBE na profilu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Wczoraj tj. 11 maja br., punktualnie o godzinie 09.00 na kanale YOUTUBE Komendy Miejskiej Policji w Legnicy rozpoczęło się spotkanie online z seniorami na temat bezpieczeństwa seniorów.

Miejski Rzecznik Konsumentów Pan Tomasz Strojek dokładnie omówił prawa konsumentów, oszustwa z jakimi na co dzień się spotyka, a także przekazał cenne wskazówki, jak należy się ustrzec przed niekorzystnymi umowami i oszustami – powiedziała podkom. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Jeśli nie mogłeś/aś uczestniczyć w spotkaniu. Nic straconego! Wchodząc w profil Komendy Miejskiej Policji w Legnicy możesz zobaczyć retransmisję spotkania. Kolejne spotkanie online odbędzie się 7 czerwca 2021 roku o godzinie 09.00, a tematem rozmów będzie udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej. Serdecznie zapraszamy!

(źródło: KMP Legnica)

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 1

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button