- REKLAMA -
AktualnościInwestycje w Legnicy

Letni Park Wodny AQUAFUN. Wielkie otwarcie jeszcze w czerwcu

Dobiegają końca prace na budowie Letniego Parku Wodnego AquaFun przy ul. Stromej w Legnicy. Niebawem będziemy mogli miło spędzać tam czas.

Obecnie trwa montaż drobnego wyposażenia i ostatnie próby instalacji. Wyposażamy obiekt w sprzęt ratowniczy zapewniający bezpieczeństwo kąpiącym się. Lada chwila napełnimy wodą ostatnią nieckę – czyli basen rekreacyjny, w którym czeka na Państwa moc atrakcji, a przede wszystkim rwąca rzeka – mówi Magdalena Ryglicka, prezes Strefy Aktywności Gospodarczej.

Szkoleni też są już pracownicy obsługi oraz instalowane oprogramowanie systemu sprzedaży biletów. Wykonywane są prace porządkowe.

Podsumowując. Przygotowania idą pełną parą, a pogoda sprzyja tym ostatnim szlifom. Prawie gotowa jest już plaża. A to znak, że za chwilę zaprosimy na nią mieszkańców – dodaje pani prezes.

Zachęcając do odwiedzenia AquaFun dodajmy, że woda w każdej z niecek basenowych będzie przyjemnie ciepła, od 26 do nawet 29 stopni. Adrenalinę podniesie nam szus ślizgawkami. Na stalowej konstrukcji zamontowano ślizgi trzech zjeżdżalni o łącznej długości około 130 m. Pobyt tutaj uprzyjemnią nam tryskające wodą kwiaty, wiaderka, jeżyki i inne atrakcje na wodnym placu zabaw.

AquaFun Legnica to kolorowy wodny plac zabaw dla dzieci i dorosłych, składający się z: trzech zjeżdżalni (pontonowej, kamikaze i trzytorowy multislide), basenu dla najmłodszych, wodnego placu zabaw wyposażonego w wodne tryskacze o kształtach pobudzających dziecięcą wyobraźnię i przyjazne, zapewniające bezpieczeństwo podłoże. Sześciotorowy basen pływacki i basen rekreacyjny wyposażone będą w szereg najnowocześniejszych atrakcji wodnych, m.in.: rwącą rzekę, huśtawkę wodną, masażery wodne, gejzery, wodną wyspę i wiele innych.

Dzięki tej wielkiej inwestycji legniczanie otrzymają własne, nowoczesne, bezpieczne i pełne atrakcji kąpielisko. Naszą ideą jest stworzenie dużego kompleksu wypoczynkowo-sportowego, edukacyjnego i rekreacyjnego w parku i jego sąsiedztwie. Ważnym tu elementem będzie właśnie AquaFun – mówi prezydent Tadeusz Krzakowski.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button