Aktualności

Legnicki szpital zaprasza pacjentki do oddziału położniczo-ginekologicznego

Po trudnym okresie wiosennym, kiedy na całym świecie zapanowała pandemia Sars-Cov-2, oddział położniczo-ginekologiczny legnickiego szpitala wrócił już do normalnego funkcjonowania. Władze i personel gwarantują dbałość o właściwą ochronę pacjentów, w sposób szczególny troszcząc się o przyszłe mamy, które w radosnych chwilach narodzin wymagają spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

Odcinek położniczy dysponuje salami dwuosobowymi z łazienkami oraz dwiema salami jednoosobowymi gwarantującymi odpowiednie warunki sanitarno-epidemiologiczne oraz komfort. Porody są odbierane zarówno siłami natury, jak też poprzez cesarskie cięcie. Oferowane są też porody fizjologiczne w znieczuleniu.

Od maja wznowiła działalność bezpłatna szkoła rodzenia a nieprzerwanie funkcjonuje całodobowe pogotowie laktacyjne.

Rozumiejąc obawy oraz niepewność wszystkich przeszłych rodziców oraz mając świadomość że rzetelna i wyczerpująca informacja najbardziej uspokaja w trakcie przygotowań do porodu, legnicki szpital uruchomił telefony, pod którymi można porozmawiać o nurtujących Was pytaniach i wątpliwościach.

Telefony kontaktowe:
– odcinek położniczy 76 72 11 528
– odcinek patologii ciąży 76 72 11 529

Legnicki szpital zaprasza przyszłe mamy, zapewniając jeszcze raz o bezpieczeństwie i wszechstronnej pomocy fachowego personelu.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button