AktualnościKulturaLegnickie Centrum Kultury

Legnica szykuje się na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielkimi krokami zbliża się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP), który odbędzie się w niedzielę, 28 stycznia 2024 roku. Legnickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do włączenia się w tę wyjątkową inicjatywę, której celem jest zbieranie środków na rzecz walki z efektami pandemii. Hasło tegorocznego Finału brzmi: “Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Legnickie Centrum Kultury rozpoczęło już zbiórkę fantów, które będą licytowane podczas 32. legnickiego Finału WOŚP, a także trafią na internetowe aukcje. Wszystkie osoby chętne do wsparcia akcji mogą przynosić przedmioty bezpośrednio do siedziby Legnickiego Centrum Kultury przy ul. Chojnowska 2, pokój nr 123. Dodatkowo istnieje możliwość kontaktu mailowego (kinga.kruczek@lck.art.pl) lub telefonicznego (501 651 835) w razie pytań czy wątpliwości.

Legnickie Centrum Kultury już teraz pragnie serdecznie podziękować wszystkim za wsparcie i zaangażowanie. Niech 32. Finał WOŚP w Legnicy będzie wyjątkowym przeżyciem, pełnym dobrej zabawy i szlachetnego celu!

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button