- REKLAMA -
Aktualności

Legnica przyjazna rodzinie. Decathlon kolejnym partnerem programu

Do grona partnerów programu “Legnica przyjazna rodzinie” dołączył Decathlon. Porozumienie w tej sprawie podpisali: reprezentujący firmę Decathlon menadżer Mateusz Martin oraz prezydent Legnicy, Tadeusz Krzakowski.

– Bardzo dobrze współpracuje się nam z miastem. Naszą misją jest sport dla wszystkich. Dlatego przyłączamy się do tego ważnego projektu – powiedział Mateusz Martin. Radości nie ukrywał też Tadeusz Krzakowski. – Cieszę się, że lista naszych partnerów wciąż się wydłuża, bo znakomicie świadczy to o społecznie zaangażowanym biznesie w Legnicy.

Program “Legnica przyjazna rodzinie” realizowany jest już od ponad trzech lat i w tym czasie przystąpiło do niego 44 firm prywatnych oraz 27 placówek i instytucji gminnych. Program cieszy się coraz większym zainteresowaniem – dotychczas z różnego rodzaju ulg i zwolnień skorzystało prawie tysiąc rodzin wielodzietnych, którym wydano 5.340 Kart Dużej Rodziny.

Dzięki programowi “Legnica przyjazna rodzinie” można np. otrzymać 50% zniżki w opłacie za pobyt i opiekę nad dzieckiem we wszystkich publicznych przedszkolach i żłobkach, 20% zniżki w przypadku prywatnych żłobków i przedszkoli (będących partnerami programu) lub 50% za bilety wstępu do basenów “Bąbelek” i “Delfinek”.

Lista partnerów programu “Legnica przyjazna rodzinie”

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button