Aktualności

Legnica nominowana w plebiscycie „Kocham to Miasto – Miasto Roku 2017”

Legnica jest jednym z 26 polskich miast, nominowanych w plebiscycie “Kocham To Miasto – Miasto Roku 2017”, organizowanym już po raz drugi przez HRS. W zeszłym roku triumfował Słupsk. Głosować na Legnicę można raz dziennie, aż do 9 grudnia. Wyniki zostaną ogłoszone dwa dni później.

Jest wiele aspektów, za które kochamy Legnicę. Dla jednych to architektura, dla innych miejsca lub ludzie mieszkający i działający w tym mieście. Teraz możemy dać wyraz naszej miłości do miasta w którym mieszkamy, w którym się urodziliśmy i z którego pochodzimy. Doceńmy Legnicę i pomóżmy jej zdobyć ten wyjątkowy tytuł Miasta Roku 2017.

Głosować na Legnicę można raz dziennie na stronie plebiscytu. Najlepsze uzasadnienia dokonanego wyboru zostaną nagrodzone, wśród nagród aparat fotograficzny, karty prezentowe i bilety do kina. Natomiast zwycięskie miasto otrzyma statuetkę, dyplom oraz wsparcie HRS w promocji w sieci.

Zapraszamy do głosowania na Legnicę i do śledzenia na bieżąco przebiegu głosowania na stronie organizatora. Głosowanie potrwa do 9 grudnia, natomiast 11 grudnia zostaną ogłoszone wyniki. Przypomnijmy, że rok temu, w pierwszej edycji tego plebiscytu, zwyciężył Słupsk, drugie miejsce zajął Grudziądz a trzecie Zamość.

Warto też dodać, że Legnica jest jednym z dwóch dolnośląskich miast, które biorą udział w walce o miano Miasta Roku 2017. O ten tytuł stara się też Wałbrzych.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button