- REKLAMA -
Aktualności

Legnica gospodarzem kolejnego PRODUCTION EXCELLENCE

W dniach 10-12 marca 2020 roku w Legnicy odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu “PRODUCTION EXCELLENCE”, poświęcone omówieniu najlepszych praktyk w zarządzaniu produkcją, czyli sprawdzonym metodom, doskonaleniu zarządzania oraz nowoczesnym narzędziom Przemysłu 4.0.

Oprócz w/w tematów pojawi się też wątek pracownika. Przede wszystkim to w jaki sposób rozwój technologiczny i konieczność ciągłych zmian wpływa na rolę i motywację pracownika produkcji a także czy w okresie ciągłych zmian istnieją nowoczesne metody weryfikacji wydajności pracownika.

W polkowickim zakładzie SITECH Sp. z o.o. zostaną zaprezentowane wdrożone z sukcesem rozwiązania a podczas zwiedzania będzie można się osobiście przyjrzeć procesowi produkcji w doskonale zarządzanym zakładzie produkcyjnym. Organizatorem spotkania jest firma MOVIDA i jest ono co roku organizowane w innym mieście, np. w zeszłym roku odbyło się ono w Tarnowie Podgórnym.

Legnickie spotkanie adresowane jest głównie do Dyrektorów i Managerów Zakładów Produkcyjnych, Dyrektorów i Kierowników Produkcji, Managerów ds. Lean, Kierowników ds. Planowania i Nadzoru Produkcji, Kierowników Działu Rozwoju, Koordynatorów Procesu, Managerów Inżynieringu, Inżynierów Produktu, Inżynierów Procesu oraz przedstawicieli kadry zarządzającej i osób odpowiedzialnych za nadzór nad systemami zarządzania.

Podczas spotkania będzie można wysłuchać prelekcji 9 doświadczonych prelegentów w swoich branżach, m. in. Marleny Woźniak – Specjalistę ds. Ciągłego Doskonalenia w Dr.Oetker Polska Sp. z o.o. czy Macieja Hope – Dyrektora Produkcji w Serpol Cosmetics. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu mogą dzwonić pod numer 22 402 64 66 lub skontaktować się z Project Managerem spotkania pod adresem jjagiello[at]movida.com.pl.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 104

Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button