Aktualności

LBO 2021. Kto wybuduje Arenę Piekary? Jest drugi przetarg

Ogłoszony został przetarg na wybór wykonawcy budowy boiska do siatkówki plażowej na osiedlu Piekary B. Termin składania ofert do 22 listopada. Jest to drugi przetarg na tę inwestycję.

Zadanie „Budowa parku sportowego Arena Piekary przy ul. Armii Krajowej i Okulickiego – miejsce sportu, rekreacji i wypoczynku ”, zostanie zrealizowane w ramach tegorocznej edycji Legnickiego Budżetu Obywatelskiego.

Zakres inwestycji obejmuje: budowę boiska do siatkówki plażowej, rozbiórkę starej nawierzchni boiska betonowego, budowę nawierzchni utwardzonych z kostki betonowej, zagospodarowanie miejsc wypoczynkowych i nasadzenia zieleni.

Przypomnijmy, że dwa lata temu, także w ramach LBO, na tym terenie powstało nowoczesne boisko wielofunkcyjne o nawierzchni syntetycznej, do gry w piłkę nożną i ręczną. Kompleks sportowy zbudowano w miejscu trawiastego boiska. Inwestycja objęła m.in.: demontaż starych urządzeń, wykonanie nawierzchni poliuretanowej metodą natryskową w kolorze ceglanym, o wymiarach 18×31 m wraz z malowaniem białych linii na boisku, montaż bramek i piłkochwytów. Ułożony został nowy chodnik z kostki betonowej i zamontowane ławki.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button