- REKLAMA -
AktualnościPowiat Legnicki

Już 17 maja rusza Punkt Szczepień Powszechnych w Chojnowie

17 maja 2021 roku w Hali Sportowej Powiatowego Zespołu Szkół przy ul. Jana Matejki 1 w Chojnowie uruchomiony zostanie Punkt Szczepień Powszechnych, zorganizowany przez Starostę Legnickiego. 

Szczepienia będą się odbywać od 17 maja przez cały tydzień w godz. 9.00 – 18.00. By zarejestrować się na szczepienie w tym punkcie szczepień masowych można skontaktować się bezpośrednio z punktem szczepień osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy Punktu – 536 052 680. Do dyspozycji mamy też ogólnopolskie formy rejestracji. Wystarczy zadzwonić na numer 989, wysłać SMS o treści SZCZEPIMYSIE na nr 880 333 333 lub dokonać rejestracji za pomocą strony http://pacjent.gov.pl.

Zadbano także o to, by przyjeżdżający na szczepienie własnymi samochodami, nie mili problemu z parkowaniem. Zorganizowano aż trzy parkingi: dla osób niepełnosprawnych bezpośrednio przy Hali Sportowej przy ul. Matejki 1 w Chojnowie a dla pozostałych zmotoryzowanych na terenie Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie (wjazd od ulicy Mikołaja Reja) i przy Miejskim Basenie (wjazd od ulicy Ignacego Paderewskiego).

Warto przypomnieć, że podmiotem leczniczym prowadzącym punkt szczepień jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tyńcu Legnickim.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 5


Subskrybuj nas na Google News
Bądź na bieżąco z aktualnościami z LegnicyPowiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button