Aktualności

Jolanta Skrzypczak nowym dyrektorem legnickiego OSiR-u

Nowym szefem legnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji została Jolanta Skrzypczak. Zastąpiła na tym stanowisku Andrzeja Gąskę, który właśnie przeszedł na emeryturę a OSiR-em kierował przez ostatnie 28 lat.

– Powierzenie mi tego stanowiska jest dla mnie kolejnym wyzwaniem zawodowym – powiedziała Jolanta Skrzypczak. – Jest to trudna i wymagająca praca, chociażby z powodu zarządzania dużą ilością różnych obiektów i  organizacją licznych imprez. Będziemy kontynuować to co dotychczas robiliśmy i wprowadzać nowe elementy. Zrobię wszystko by podołać tym obowiązkom – deklaruje nowa szefowa legnickiego OSiR-u.

Jolanta Skrzypczak ukończyła studia na wydziale prawa i administracji Uniwersytetu Wrocławskiego i podyplomowe – menadżer sporu. Z OSiR-em związana jest od 1997 roku, zaczynając od pracy na stanowisku inspektora ds. kadr. Natomiast od 2009 r. pełniła funkcję kierownika centrum informacji i organizacji imprez.

Wato dodać, że Jolanta Skrzypczak kierować będzie OSiR-em do 31 grudnia br. Po tym terminie zostanie ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora tej placówki.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button