- REKLAMA -
Aktualności

Jesienna lustracja dróg. Zgłoś swoje uwagi dot. dróg lub oznakowania

W powiecie legnickim rozpoczęła się jesienna lustracja dróg. Celem działań jest weryfikacja poprawności w oznakowaniu oraz sprawdzenie stanu nawierzchni dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Zwracamy się z apelem o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.

Komenda Miejska Policji w Legnicy wraz z zarządcami dróg prowadzi jesienną lustrację dróg. Działania mają na celu ujawnianie miejsc, które mogą spowodować zagrożenia dla uczestników ruchu drogowego.

W szczególności przeglądowi podlega sprzeczne, nieprawidłowe i nieczytelne oznakowanie, nadmiernie restrykcyjne ograniczenia prędkości, brak lub zniszczone urządzenia drogowe, źle profilowane fragmenty dróg, drzewa rosnące zbyt blisko jezdni oraz inne utrudnienia, mające wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego – informuje podkom. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

W związku z powyższym oczekujemy na Państwa opinie, uwagi i sugestie, które można przekazać do 20 listopada 2020 roku na adres Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy ul. Stafa 2, 59- 220 Legnica, bądź e-mailem:

– z terenu Legnicy, gmin: Kunice, Prochowice, Legnickie Pole, Krotoszyce, Ruja do kierownika I Ogniwa Wydziału Ruchu Drogowego st. asp. Piota Flejterskiego na adres mailowy: piotr.flejterski@legnica.wr.policja.gov.pl,

– z miasta i gminy Chojnów oraz Miłkowice uwagi prosimy kierować do kierownika III Ogniwa Wydziału Ruchu Drogowego asp. Kacpra Ekiert na adres kacper.ekiert@legnica.wr.policja.gov.pl.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 5 / 5. Ilość głosów: 6

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button