Aktualności

Grunt na Medal 2018. Sukces legnickich terenów inwestycyjnych

Teren inwestycyjny na terenie byłego lotniska w Legnicy został zakwalifikowany do do II etapu ogólnopolskiego konkursu “Grunt na Medal 2018”, zorganizowanego już po raz ósmy przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. oraz Regionalne Centrum Obsługi Inwestora.

Przedstawiciele organizatora konkursu gościli we wtorek w Legnicy i podczas tej wizyty byli przekonywani przez przedstawicieli urzędu miasta, że Legnica jest miastem przyjaznym inwestorom i inwestycjom. Ta wizyta zaowocowała wielkim sukcesem terenów inwestycyjnych o powierzchni 2,27 ha w okolicach ulic Hangarowej, Śmigłowcowej i Piskozuba, które zakwalifikowały się do II etapu konkursu “Grunt na Medal 2018”.

W I etapie konkursu udział wzięło 81 gmin, które nadesłały 103 oferty. W sumie do II etapu konkursu zakwalifikowano 65 gruntów inwestycyjnych z całej Polski, w tym dwa tereny z Dolnego Śląska (Legnica i Polkowice). Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 31 grudnia 2018 roku a lista zwycięzców zostanie opublikowana na portalu PAIH www.paiz.gov.pl, na stronach internetowych urzędów marszałkowskich oraz instytucji, w których znajdują się Regionalne COI – Partnerzy PAIH.

Zwycięstwo w konkursie “Grunt na Medal 2018” to nie tylko certyfikat i możliwość umieszczania logo konkursu na materiałach promocyjnych ale też rekomendacja takich terenów przez PAIH i urzędy marszałkowskie inwestorom oraz możliwość promocji terenów – zwycięzców konkursu na forum międzynarodowym.

Oceń ten artykuł

Średnia ocena 0 / 5. Ilość głosów: 0

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button